Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcılarımız tarafından merak edilen konular bu başlık altında toplanacaktır.


Lisansınıza ait domaini değiştirmek için sırasıyla uygulanıcak adımlar.

  1. Mevcut dosyalarınızı ve veri tabanınızı yedekleyin.
  2. Üye panelinizden "Lisanslarım" linkine tıklayınız ve açılacak sayfadan değiştirmek istediğiniz domainin sağ kısmındaki "Düzenle" butonuna tıklayın.
  3. Açılacak sayfadaki kutucuğa yeni domaininizi başına http://www. koymadan yazın.
  4. Tekrar lisanslarım sayfasına dönünüz ve yeni domaininize ait lisans kodunu alın.
  5. Yedeklediğiniz dosyalardaki /baglan.php dosyasını kendinize göre düzenleyin ve almış olduğunuz lisans kodunu bu dosyaki $lisans değişkenine atayın.
  6. Değişiklikleri yaptıktan sonra dosyalarınızı yeni sunucunuza upload edin.
  7. Siteye girin, site "Lisans Hatası" uyarısı vericektir size ve alt kısımda yeni lisans kodunuzu girmeniz için bir alan açılacaktır, bu alana almış oldunuz lisans kodunu yazın ve kaydedin.

Yukarıdaki işlemleri sırasına göre uygulayınız, unutmayınızki bu konuda yapacağınız hatalardan KolayWeb Internet Hizmetleri sorumlu değildir. Eğer yapamayacağınızı düşünüyorsanız FTP ve cPanel Bilgilerinizi Sitemiz üzerinden destek bileti oluşturarak bize gönderin biz yapalım sizin yerinize.

Yakında konuya ait örnek bir video yüklenecektir, takipte kalın.

Öncelikle Lisansını almak istediğiniz yazılımın ücretini hesabımıza yatırın, ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra üye panelinizden ödeme bildirim formu doldurunuz. Ödemeniz onaylandıktan sonra yetkili arkadaşlarımız kurulumunuzu gerçekleştireceklerdir.