Hakkımızda

Çünkü güven memnuniyet kalite saygı profesyonellik bizim için önemlidir.

KolayWeb Internet Hizmetleri 2003 yılında kurulmuş olup 11 yıllık bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Genç ve dinamik kadromuz ile bir çok kişi ve kurumun sanal ortamdaki bütün ihtiyaçlarına çözüm üretmiştir. Her zaman için önceliğimiz "mutlu müşteriler" edinmektir. Firma olarak web hosting, alan adı, grafik tasarım, afiş & buroşür tasarım, seo, statik web tasarım ve dinamik web tasarım hizmetleri sağlamaktayız. 

Müşteride gelen briefle beslenir, yaratıcı fikirlerle nefes alır, gelen tebriklerle damarlarımızdaki kan akışını sağlarız. Her müşterinin üretiminin, bakış açısının, beklentisinin farklı olduğunu biliriz. Satış, destek, imaj gibi alanlarda yaratıcı tatmini ön planda tutmadan, müşterinin ve pazarın özel durumunu gözeterek çalışırız.

Zamana en uygun ve akılcı yöntemleri yaratıcı fikirlerle destekleriz. Ürün ya da hizmetin imajlarında konumlandırmasında ve satışında bu yöntemleri kullanır, çalışırken araştırmayı eğlenirken gözlemlemeyi ihmal etmeyiz. Hizmet verdiğimiz kuruma piyasa şartlarını gözeterek yaklaşır, pozitifi göstermeyi bildiğimiz kadar neğatifi göstermeyi de biliriz.

Pazarlama iletişiminde kurumsal imaj oluştururken reklamverini ciddi bir gözlem altına alarak tüm özelliklerini öğrenir, yapısını bakış açısını ve yaşamsal fonksiyonlarını benimser, projelerimizi hazırlarız. Toplumun ihtiyaçlarına ve gelişmesine yönelik işler üretmeyi önemser, müşteriyi bu doğrultuda yönlendiririz.

Müşterinin çıkarları için çalışır, rakiplerine doğrudan ya da dolaylı hizmet veren projelerde çalışmayız. Müşterinin hayata geçirmek istediği projeleri, çalışma prensiplerini, ürün özelliklerini gizli tutarız. Hayata olumlu yönden bakar ve pozitif enerjimizi reklam verene yansıtırız. Dünyadaki her türlü gelişmeyi takip edip edindiğimiz izlenimleri işimize yansıtırız. İnsana ve doğaya karşı saygı duyar, yarınlara temiz bir dünya bırakmak için aktivitelerde bulunuruz. Sektörümüze yeni kan kazandırmak adına yapılan çalışmalara destek veririz. Yaratıcı çözümlerimizle, değişken bakış açımızla, enerjik yapımızla günün her saati müşteri için çalışırız.